4 Nisan 2009 Cumartesi

BAŞKALARININ HAYATIKendinize bir iyilik yapmak isterseniz eğer bu filmi mutlaka izleyin.
The Lives Or Other (Başkalarının Hayatı)

Film 1984 yılında Doğu Berlinde başlar.Berlin duvarının yıkılması ve 1991 yılına kadar ki bir süreci insani duygularla,farklı bakış açılarıyla,içinizde bir değil çok yerleri acıtıp,düşündürüp,mutlu edip ve bir sürü duygu aynı anda barındırabileceğiniz harika bir film.Filmin en büyük artısı müziklerine ruhunuzu okşuyor.
Film de Yüzbaşı 'Gerd Wiesler’roluyle gönlünüzde yer tutacak olan 'Ulrich Muehe'  2007 yılında mide kanseri yüzünden yaşama veda etti.
Harika bir cumartesi akşamı için önerilerden bir demet okudunuz.

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil