22 Mart 2009 Pazar

BENİM CANIM SELÜLİTLERİM

Orhan Veli'ye itafen; Hiç bir şeyen çekmedim şu selülitlerimden çektiğim kadar.

Ah benim canım selülitlerim sizi bünyemden atmak için girmediğim makina(popo ve baldır bölgeme bağlanmadık elektrot kalmadı),baldırlarıma sürülmedik krem(tüm marka selülit kremleri,özel yosun masajlarıyla mıncıklandım),enjekte edilmeyen ilaç(lipoliz:sayesinde popo altı- baldırım iğnelerden dolayı morardı.) kalmadı.Herkes terk eder bir gün ama siz beni hiç bırakmadınız.Selülit ile ilgili popüler ne varsa bir kobay misali hepsini bünyeye soktum.Valla hiç biri hiç bir işede yaramadı.Ama yılmadım cilt için gittiğim Prof. bir cildiyeciye de bu konuyu açtım ve tek dediği bunların hepsi pazarlama,para tuzağı.Yapılan hersey yapıldığı anlarda iyi gibi gelir bıraktıktan sonra yine eski haline döner deyip, en etkili olan selülit tedavisini açıkladı.Tek yapmamız gereken kalın bir vücut fırçası almak.(body shopta var) Zeytinyağını da sorunlu bölgeye sürüp kan dolaşımının tersi yönde 15 dk. fırçalamakmış.Ondan sonrada duşta bir sıcak bir soğuk olarak suyu o bölgeye doğru tutmak.Birde bol bol yürü dedi.Hepsi bu kadar.
Tabiki bu beni tatmin etmedi dünya kadar para akıtmadan hiç bir şey geçmemeli.
Para verince umut bağlamak daha bir keyifli oluyor.

Bu arada tüm bu aşamlarda ne kolamdan , ne kahvemden, ne çayımdam hiç bir zamanda vazgeçmedim:)

Yeni gözdem Power plate.Bu sefer selülit için değil ama iyi gelirse duble kaymaklı ekmek kadayıfı olur .Benim gibi tembel olup spor yapmak isteyenler için,görücez.Haftada 3 günden 10 dk.cık.Yarın başlıyorum,izlenimlerimi yazarım.

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil