22 Mart 2009 Pazar

YİNE YENİ YENİDEN DİYETTEYİM.

'Senin diyete girmenden bize ne derseniz' eğere istinaden ben iç disiplini sıfırın altı eksiklerde bir insanım.Size bunu söylemem sadece kendim için oluyor yani.
Sağlıklı beslenme kisvesi altında yine diyetteyim.Bu nedenle bu akşam evdeki tüm çikolatları yiyorum.Zaten tüm haftasonu da Haşim ustalarda,eve pizza servislerinde,donutlar yiyerek geçirip klasik bir türküm insanı olarak diyete hazır konuma geldim.İlk etapta bu hafta sonu aldığım kiloları vereceğim gözümün önüne gelmesiyle içimdeki pişmanlık eşliğinde son bailesy'imi içiyorum.

Herkese duyurulur,power plate eşliğinde diyetteyim.Ama yarın...(ooof yine pazartesi)

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil