3 Mart 2009 Salı

KAÇASIM VAR BURALARDAN...
Yukarıdaki resimler Alaçatı Sailors Otel -Bahçe'ye aittir.

Dışarıda yağmur, camın kenarında bir ben.
İşte çalışırken böyle yağmurlu-kapalı havalarda evde olmak,kahvemi elime alıp camın kenarına kurularak dergileri karıştırmayı hayal ederdim.Tabiiki evin içi sıcacık ,kahvenin yanında da güzel bir kurabiye ile süslerdim hayalimi.Efenim, yağmur yağıyor şartlar da hazır ama benim aklım güneşli günlere gitti.Alaçatı-Datça karışımı düşüverdi aklıma.Alaçatı'ya da Sailors otelde kalmak için giderim desem yalan olmaz.Size şöyle anlatayım 'zengin bir babanneniz var ve onun evinin bahçesinde kahvaltı ediyorsunuz,kalıyorsunuz' hissi yaşatan bir yer.
Ya bir şeyleri özledim ya da bir şeylerden sıkıldım ki kaçasım var buralardan.

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil