26 Şubat 2009 Perşembe

HANIM KIZ! 'EBRU ŞALLI '

Okan Bayülgen'nin NTV'de yayınlanan ' Sade Vatandaş' programını izlerken bu yazıyı yazmaya karar verdim.Bunu tetikleyen faktör Nev-i şahsına münhasır! kişilik Ebru Şallı'yı yine-gene ekranlarda görmemdi. Piyasada olan Pilates Dvd'sinin ilerleyen günlerde Advance! hatta doğrusunu yazayım edvınsını cıkartmayı düşünüyormuş.Yaptığı diğer şeyler gibi anlam veremediğim gereksiz kelimelerden biri.Bu hanım kızın! bir türlü ne yaptığını ya da ne yapmaya çalıştığını anlayamadım.Anlamak için de çaba sarfettiğimi söyleyemeyeceğim.
Hanım kızımız! Türkiye de ilkleri gerçekleştirdiği söylerken buna örnek olarak çok zayıf ve sağlıklı olarak hamilelik geçirdiğini ve 5,5 aylık hamileyken dahi çalıştığını söylüyor.
İyi hoş çalışmışta bu hanım kız! ne iş yapıyor?

Günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan yada bana oyle gelen bir durum vardır..Adam zengindir ve evde canı sıkılan karısının canı sıkılmasın ve sıkılan can da kendisine yansımasın diye kurulan işler vardır diye düşünürken Ebru Şallı ile ekranda göz göze geldik.

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil